В рамках проекту «Роз’яснення громадянам впливу енергетики на розвиток економіки», що реалізується Центром соціально-економічних досліджень «CASE Україна» спільно з «Федерацією роботодавців нафтогазової галузі» відкривається вакансія аналітика з енергетики. Дед-лайн – 04.02.2019р.
З 10 грудня 2018 року триває просвітницька кампанія «Рахунок від держави»: упродовж грудня мешканці 15 великих міст України отримають у поштові скриньки листівки з повідомленням, скільки в середньому громадянину коштують такі державні послуги, як оборона, освіта, виплата пенсій охорона здоров’я тощо.
Федерація роботодавців нафтогазової галузі та Центр соціально-економічних досліджень CASE Україна розпочинають співпрацю в рамках проекту “Ціна держави”. Мета партнерства - роз’яснення громадянам впливу енергетики на розвиток економіки та вартості кожному платнику податків рішень, що приймаються у цій сфері.
31 жовтня ми оголосили про ствоерння симулятора державного бюджету. Він з'явиться на нашому сайті найближчими днями.
Наша мета — не дати молодому поколінню підхопити вірус радянського мислення: віру в мудрий уряд та ефективність державної форми власності, розрахунок на допомогу від держави, неповагу до підприємців і нерозуміння їхньої ролі в підвищенні добробуту країни. Доки суспільство хворе на патерналізм, на виборах перемагатимуть політики, які пропонують прості, але завідомо нездійсненні обіцянки.
CASE Україна підготував організаційний і фінансовий звіт за 2016 рік.
Проект “Ціна держави” фінансується дослідницьким центром “Кейс Україна”.
Друзі, дякуємо Вам за підтримку та ділимося чудовою новиною! У понеділок, 2 травня, німецька медіакомпанія Deutsche Welle оголосила в Берліні переможців 12-го міжнародного конкурсу сайтів і блогів The Bobs. У номінації "Найкращий сайт або блог українською" інтернет-користувачі обрали проект "Ціна держави"!
Переможців конкурсу The Bobs традиційно обирає міжнародне журі, яке представляє 14 мов світу, та інтернет-користувачі (шляхом відкритого онлайн-голосування на сайті конкурсу www.thebobs.com. Переможці за версією журі обираються в чотирьох міжнародних номінаціях: Найкраща соціальна ініціатива в мережі, Найкраща інновація, Культура і мистецтво, Громадянська журналістика в мережі. Окрім того, на конкурсі існують національні номінації (Найкращий сайт або блог українською та ще 13-ма мовами конкурсу).
Переможців національних номінацій обирають виключно інтернет-користувачі.
Темою цієї практики визначено «Зворотну іпотеку» – угоду між літнім власником житла та, наприклад, банком, згідно з якою власникові довічно виплачується щомісячне утримання в обмін на його житло після смерті. Така практика могла би значно покращити матеріальне становище багатьох пенсіонерів, але досі не набула популярності в Україні.
За підсумками голосування ми визначили першу книгу для перекладу й поширення це «Шлях до кріпацтва» Фрідріха Гаєка!