Скорочення кількості держслужбовців: погляд зсередини

Колишній держслужбовець поділився із Ціною держави своїми думками з приводу зменшення держапарату. Як на нього, скорочувати кількість держслужбовців однозначно потрібно. В такий спосіб вдасться і залишити на держслужбі тільки найкращих, і зекономити (а частину зекономлених грошей направити на підвищення зарплат). Звичайно ж, скорочення має супроводжуватися серйозним переглядом функцій органів влади, а також підвищенням професіоналізму держслужбовців.

Читати далі

«Кадрові резерви» або що треба знати, починаючи кадрову реформу

Автори VoxUkraine, порталу, створеного для науково обґрунтованого обговорення подій в Україні, пишуть про реформування державної служби.

Читати далі

Політичні партії тепер будуть фінансуватися з бюджету

Нова Антикорупційна стратегія на 2014-2017 роки передбачає запровадження бюджетного фінансування політичних партій в Україні. Наразі, є тільки загальна концепція ідеї, тому її доля залежатиме від тих підзаконних нормативних актів, які будуть прийняті на основі Стратегії.

Читати далі

Скорочені державні службовці: де вони?

Тема скорочення державних службовців не сходить з вуст нових українських політиків з того часу, коли вони опинилася при владі. Здавалося б, чисельність державного апарату за цей час вже мала б зменшитися. Утім, нічого подібного, насправді, не сталося.

Читати далі

В Україні з’явиться "тимчасова державна служба"

Учора заступник Глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків (екс-генеральний директор «Microsoft Україна», а з липня – державний службовець) розказав, що він збирається залучити представників приватного сектору на тимчасову державну службу, аби підвищити ефективність державного управління.

Читати далі

Скільки отримують в міністерствах?

Аналізуючи зарплати працівників міністерств, ми помітили, що вони суттєво різняться в залежності від міністерства. Працівники тих міністерств, які формують та реалізують державну фінансову, бюджетну, податкову, митну, економічну та правову політики, отримують більше за працівників решти міністерств.

Читати далі

Реформа контролюючих органів: краще, але ще є до чого прагнути

Кабінет Міністрів скоротив кількість державних контролюючих органів уполовину: з 56 до 27. В цілому, реформа спланована із врахуванням кращих світових практик у сфері державного управління. Утім, зміни у кількості органів, функцій та працівників аж ніяк не означають автоматичне підвищення якості державних послуг. Над цим уряду доведеться попрацювати додатково.

Читати далі



Розсилка: